Hotel Mazuria

Informacje kontaktowe

  • Hotel Mazuria
  • 11-700 Mrągowo
  • Jaszczurcza Góra 28
Do centrum: ~1.6 km

Trzygwiazdkowy Hotel Mazuria zlokalizowany jest w niezwykle malowniczym zakątku nad jeziorem Czos, w otoczeniu lasu sosnowego, na Pojezierzu Mrągowskim, które wchodzi w skład Pojezierza Mazurskiego.

Trzygwiazdkowy Hotel Mazuria zlokalizowany jest w niezwykle malowniczym zakątku nad jeziorem Czos, w otoczeniu lasu sosnowego, na Pojezierzu Mrągowskim, które wchodzi w skład Pojezierza Mazurskiego. Hotel znajduje się niedaleko Amfiteatru, w którym odbywają się liczne imprezy kulturalne.

Pokoje hotelowe

Pokoje hotelowe wyposażone są w łazienki (kabiny prysznicowe, w części pokoi wanny) oraz balkony z malowniczym widokiem na jezioro. Hotel oferuje zarówno pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, a także pokoje łączone, które są doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi. Dostępny jest także pokój dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty z tarasami.

Atrakcje hotelowe

Hotel oferuje takie atrakcje jak między innymi minibasen, wanna z hydromasażem, sauna, stół bilardowy, można zorganizować grill lub ognisko. Do dyspozycji Gości oddane są restauracja, Drink Bar, strzecha hotelowa, pomost hotelowy nad jeziorem. Udogodnieniem są winda, a także monitorowany, ogrodzony parking na terenie obiektu. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów, kijków Nordic Walking, sprzętu wodnego, można popływać łódkami wiosłowymi, rowerami wodnymi.

Dla klientów biznesowych

Hotel Mazuria przygotował również ofertę dla klientów biznesowych. Są to dwie sale konferencyjne – Sala Leśna oraz Sala Kominkowa. Pierwsza z nich, Sala Leśna ma powierzchnię 200 mkw, jest klimatyzowana, posiada profesjonalne nagłośnienie, flipchart, ekran, projektor multimedialny, tablicę suchościeralną. Może pomieścić od 80 do 120 osób w zależności od ustawienia. Z kolei Sala Kominkowa ma powierzchnię 100 mkw, może pomieścić od 40 do 60 osób, udogodnienia jw.