Hotel Solar Palace SPA & Wellness

Informacje kontaktowe

  • Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness
  • 11-700 Mrągowo
  • Jaszczurcza Góra 24
Do centrum: ~1.5 km

Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness jest trzygwiazdkowym hotelem zlokalizowanym w Mrągowie, zaraz nad brzegiem jeziora Czos. Z hotelowych tarasów można oglądać malownicze widoki na miasto.

Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness jest trzygwiazdkowym hotelem zlokalizowanym w Mrągowie, zaraz nad brzegiem jeziora Czos. Z hotelowych tarasów można oglądać malownicze widoki na miasto. Warto wybrać się do hotelu również po to, aby bliżej poznać Mrągowo, które jest jedną z bardziej cenionych miejscowości turystycznych nie tylko na Mazurach, ale także w kraju. Będąc w Mrągowie, warto odwiedzić Eko-Marinę czy westernowe Miasteczko Mrongoville.

Pokoje

Hotel oferuje swoim Gościom 60 komfortowo wyposażonych i stylowo urządzonych pokoi z balkonami lub tarasami, łazienką, telefonem, biurkiem do pracy. Na terenie ogrodu hotelowego mieści się staw, przy którym można spacerować lub też urządzać grilla. W hotelu można skorzystać z oferty baru i bilardu.

Spa w hotelu

Strefa Spa&Wellness Hotelu Solar Palace jest miejscem magicznym, oferującą całą gamę atrakcji. W nowoczesnych gabinetach można oddawać się rozmaitym zabiegom wykonywanym przez najlepszych profesjonalistów. Hotel oferuje jednak nie tylko zabiegi relaksacyjne czy upiększające, ale także lecznicze jak między innymi masaż czy refleksologia. Hotel z myślą o swoich Gościach stworzył również atrakcyjne pakiety zabiegowe Pakiet Day Spa. Są to pakiety zarówno dla kobiet, mężczyzn jak również dzieci. Hotelowe Spa oferuje też ciekawe pakiety kobietom w ciąży i po porodzie.

Jeśli natomiast chodzi o strefę Wellness, oferuje ona basen kryty z biczami wodnymi, deszczownicami, przeciwprądem i masażem stóp, a ponadto zaprasza do jacuzzi, na aqua aerobic z doświadczonym instruktorem, na lekcje pływania dla najmłodszych Gości hotelowych, do saun: parowej, suchej i na podczerwień. Kolejne propozycje to kriokomora, fitness na profesjonalnych przyrządach.

Konferencje w hotelu

Hotel*** Solar Palace SPA & Wellness oferuje swoim Gościom biznesowym dwie sale konferencyjne. Sala portretowa ma powierzchnię 60 metrów kw., jest długa na 8 metrów, szeroka na 5 metrów i wysoka na 3,5 metra. W ustawieniu bankietowym lub szkolnym może pomieścić 24 osoby. Z kolei Sala zimowa ma powierzchnię 144 metrów kw., długość 12 metrów, szerokość 12 metrów i wysokość 5 merów. W ustawieniu teatralnym może pomieścić 160 osób, a w ustawieniu bankietowym i szkolnym 130 osób. Obie sale wyposażone są w duży ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, głośniki.