Hotel Anek***

Informacje kontaktowe

  • Hotel Antek***
  • 11-700 Mrągowo
  • Roosevelta 25A
Do centrum: ~0.4 km

Hotel Antek jest trzygwiazdkowym hotelem położonym malowniczo nad jeziorem Czos w Mrągowie. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, w którym można zaznać prawdziwego relaksu, ciszy, spokoju, doświadczyć kontaktu z naturą.

Hotel Antek jest trzygwiazdkowym hotelem położonym malowniczo nad jeziorem Czos w Mrągowie. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, w którym można zaznać prawdziwego relaksu, ciszy, spokoju, doświadczyć kontaktu z naturą. Hotel Antek cechuje się wysokim standardem i jakością usług na najwyższym poziomie, a jednocześnie oferuje bardzo atrakcyjne ceny!

Pokoje

Hotel dysponuje pięknie urządzonymi pokojami, które dodatkowo są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel oddaje swoim Gościom 54 pokoje, z czego 52 to pokoje dwuosobowe, 2 to pokoje trzyosobowe, a ponadto pięć apartamentów. Ze wszystkich pokoi można oglądać malowniczy widok na jezioro Czos.

Konferencje w hotelu

Hotel posiada również ofertę dla Gości biznesowych. Do ich dyspozycji oddaje trzy bardzo eleganckie sale konferencyjne, a także bankietowe. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Personel hotelu ma doświadczenie w organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji i innych tego rodzaju spotkań biznesowych.

Spa w hotelu

Hotel Antek oferuje swoim Gościom profesjonalne Spa. Zarówno Panie jak i Panowie mogą wybierać pośród szerokiego wachlarza zabiegów, które przeprowadzane są przez profesjonalistów. Dzięki zabiegom tym można się całkowicie wyciszyć, odprężyć i zrelaksować. Jest to tym bardziej możliwe, dzięki wyjątkowo atrakcyjnemu położeniu hotelu.