Informacje kontaktowe

  • Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  • 11-700 Mrągowo
  • Warszawska 26
Do centrum: ~0.2 km

Już dnia 9 listopada Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza na warsztaty teatralne – warsztaty międzypokoleniowe (młodzież powyżej 15. roku życia). Zajęcia prowadzone będą przez Anetę Kasperek-Palińską.

Już dnia 9 listopada Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza na warsztaty teatralne – warsztaty międzypokoleniowe (młodzież powyżej 15. roku życia). Zajęcia prowadzone będą przez Anetę Kasperek-Palińską. Warsztaty będą trwały od 15.45 do 17.45. Zajęcia te mają na celu zainspirowanie wszystkich uczestników teatrem, sztuką, pokazanie tego, że teatr reaguje na rzeczywistość.

Temat warsztatów będzie całkowicie zdominowany przez wojnę, jej współczesne oblicza, będzie mowa o tym, jak bardzo aktualnym tematem jest wojna. Zadaniem uczestników warsztatów będzie między innymi zdefiniowanie charakteru współczesnych wojen, a wykorzystywać do tego będą rozmaite techniki teatralne. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a ponadto uczestnicy będą mogli za darmo obejrzeć sztukę „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”.